W zależności od miejsca montażu, przeznaczenia i efektu jaki chcemy uzyskać kasetony wykonujemy z PCV, blachy ocynkowanej, plexi, dibondu lub aluminium. W ofercie są kasetony jednostronne i dwustronne z podświetleniem LED. Profesjonalnie wykonany szyld to dobra wizytówka firmy. Nasza misją jest tworzenie reklam, które zarabiają.

Dwustronna wersja kasetonu reklamowego w profilu z PCV, blachy ocynkowanej, plexi, dibondu lub aluminium podobnie jak wersja jednostronna, charakteryzuje się świeceniem całego tła kasetonu. Głównym zadaniem tego, bocznego kasetonu reklamowego, jest przyciągnięcie uwagi potencjalnych klientów przechodzących lub przejeżdżających wzdłuż firmy. Lico w tego typu kasetonie to mleczna plexi o grubości 3 mm. Natomiast grafika to laminowany, podwójny zadruk w trybie do podświetleń lub folia ORACAL 8500, z której grafika jest wycinana. Nośna konstrukcja kasetonu to rama o grubości 10 lub 14 cm

 

Grafika na pojazdach, z uwagi na swą skuteczność, jest jedna z najczęściej spotykanych form reklamy mobilnej. Dzięki jej zastosowaniu można w bardzo prosty, a zarazem tani sposób rozreklamować swoja działalność. Wykorzystując własną flotę pojazdów firmowych i ich przemieszczanie się, otrzymujemy codzienna bezpłatną reklamę w różnych miejscach kraju i dużą szanse dotarcia do potencjalnych klientów.

Zajmujemy się profesjonalnym oklejaniem szyb i witryn. Wykorzystujemy folie: Drukowane, One Way Vision, imitującą szkło piaskowane, szronione, dymione, mrożone, lustro weneckie, a także różnego rodzaju folie kolorowe wycinane do kształtu ploterem tnącym oraz inne. Posiadamy własny park maszyn: plotery drukujące, tnące, laminator i inne które zapewnią konkurencyjne ceny oraz wysoki poziom świadczonych przez nas usług

Druk wielkoformatowy to nowoczesna metoda bezstykowego druku na wielu podłożach w rozdzielczościach odpowiednio dopasowanych do potrzeb i wymagań technologicznych. Najczęściej wykorzystywana jest do produkcji form drukowanych na materiale banerowym, folii i papierze. Ta technika stosowana jest bardzo często do zagospodarowania powierzchni bilboardów, do produkcji banerów reklamowych, tablic, szyldów, plakatów, materiałów reklamowych do kasetonów, stojaków, potykaczy, czy też roll-up’ów.

Najbardziej istotną cechą w druku wielkoformatowym jest jej odporność na czynniki zewnętrzne. Grafiki reklamowe wykonywane w tej technologii, są w 100% wodoodporne, są w podobnym stopniu odporne na niskie i wysokie temperatury. Możliwość trwałego druku na wielu materiałach począwszy od typowych materiałach PCV czyli podkłady banerowe, folie samoprzylepne, siatki mesh, folie One Way Vision, papiery plakatowe, billboardy, wszelkiego rodzaju polestry – backlighty,
poprzez materiały wylewane i laminowane a na dedykowanych materiałach tekstylnych kończąc.

Oferujemy montaż folii okiennych różnego rodzaju - samochodowe,przeciwsłoneczne wewnętrzne, przeciwsłoneczne zewnętrzne, antywłamaniowe, dekoracyjne, folie na poliwęglan czy do przyciemniania szyb. Wszystkie folie posiadają ochronę UV oraz są wykonane z materiału które ogranicza przepuszczanie światła słonecznego. Takie folie okienne gwarantują zmniejszenie temperatury pomieszczenia.

Montaż Folii na okna : przeciwsłoneczne, redukujące temperaturę ,zapewniające emitacje lustra weneckiego czy całkowicie bezbarwne. W naszej ofercie znajdą Państwo także różnych klas folie antywłamaniowe, białe matowe mleczne, mrożone lub folie do przyciemniania szyb samochodowych, termokurczliwe w różnych barwach i odcieniach wysokiej jakości.